Porsche Panamera будуть відкликані по всьому світу

Програмна помилка закралася в блок управління електропідсилювачем керма. З цієї причини допомогу підсилювача при обертанні бублика може бути «іноді недоступна протягом обмеженого періоду часу». Рішення проблеми – оновлення софту, яке займе близько години. Кампанія відкликання торкнеться по всьому світу 74 585 хетчбеків Porsche Panamera другого покоління, випущених з 21 березня 2016 року по шосте грудня 2018 го.

У США тривають розпочаті влітку заходи із заміни сполучних ланок в стабілізаторі поперечної стійкості на задній осі Панамери. Ці ланки можуть відірватися, пошкодити навколишні деталі підвіски, погіршити керованість і підвищити ризик зіткнення. Відкликано приблизно 700 машин 2017-2018 модельних років. Тим часом в Північній Америці анонсований відгук, який розпочнеться 27 січня 2019 року. Виявилося, що гальмівні магістралі, встановлені спереду, схильні до корозії. Нібито дефект був виявлений в жовтні на заводі-виробнику в Лейпцигу.

Тепер магістралі та інші «потенційно пошкоджені» компоненти гальмівної системи треба міняти на 112 Панамери, вироблених в 2017-м, включаючи універсал Sport Turismo і версію Turbo S E-Hybrid.