Porsche перевипустить утонулі 911 GT2 RS

Компанія Porsche піде на безпрецедентний крок і збере чотири додаткових примірника 911 GT2 RS замість тих, що загинули під час пожежі контейнеровоза Grande America біля берегів Франції.

Суперкари будуть випущені в спочатку запланованому порядку і доставлені клієнтам в червні. Італійське вантажне судно Grande America затонуло в 180 морських милях (333 кілометри) на захід від французького узбережжя після сильної пожежі. Корабель перевозив 345 контейнерів, у 40 з яких містилися небезпечні речовини: 10 тонн соляної і 70 тонн сірчаної кислоти.

Крім того, на борту перебували 37 автомобілів Porsche, в тому числі чотири примірники екстремального 911 GT2 RS. Бразильський офіс Porsche, а саме він виступав одержувачем суперкарів, визнав автомобілі загубленими і прийняв безпрецедентне рішення відновити виробництво 911 GT2 RS і зібрати відсутні екземпляри.

Випуск цієї модифікації 911-го був припинений в лютому. Porsche 911 GT2 RS представили в 2017 році. 700-сильне купе відразу ж встановило рекорд Нюрбургрингу, який сам же і побило роком пізніше. Правда, в останньому випадку це була не серійна версія, а двухдверка, допрацьована фахівцями Manthey-Racing.