Porsche показала перші офіційні фото нового Taycan

Компанія Porsche випустила перші офіційні зображення електричного Taycan в його виробничій формі. І хоча на фотографіях автомобіль представлений в барвистому камуфляжі, щоб зберегти в секреті деякі деталі, ми можемо отримати гарне враження про те, як буде виглядати перший повністю електричний Porsche.

З гаслом «Електрифікована душа» на лобовому склі, передня частина Porsche Taycan виконана повністю в стилі компанії – передні фари нагадують Cayman і Boxter, а світлодіодні блоки по їх кутах виконані як на концепті Mission E. З останнім у Taycan дуже багато спільних рис, крім того, що задні двері відкриваються зазвичай, а не назустріч руху, як у концепту.

У серійній версії Taycan буде використовувати ручки, які щільно прилягають до кузова, як на останній версії 911, а також можна помітити порт зарядки на лівому передньому крилі і світлодіодну панель в задній частині автомобіля.

Porsche почне виробництво Taycan у вересні цього року, і вже отримав понад 20 тисяч замовлень по всьому світу. На ринку модель з’явиться в трьох різних версіях, і в найпотужнішій (за чутками, вона отримає назву Turbo), електромобіль буде розвивати більш 600 кінських сил з дальністю пробігу на одній зарядці більше 500 кілометрів. Ще одна важлива деталь – Porsche випробує на Taycan свою інноваційну 800-вольтів технологію, яка дозволить дозаряду батареї до 400 кілометрів пробігу менш ніж за 20 хвилин.

З чуток, Porsche запропонує Taycan в кузові седан, як на цьому фото, а також Cross Turismo, потім в 2020 році у виробництво вийде версія в кузові універсал.