Porsche стане повністю електричним брендом до 2030 року

Porsche стане повністю електричним брендом до 2030 року.

У 2030 році Porsche буде пропонувати майже виключно електричні моделі. Про це заявив генеральний директор Олівер Блюм в ході конференції Німецького інституту автомобільних наук в Штутгарті. Крім того, бренд спортивних автомобілів спеціалізується на розробці синтетичного палива.

Стратегія Porsche здається досить простою: компанія зосереджена на трьох типах приводу, електричному, гібридному і бензиновому, але 2025 році 50% проданих в світі Porsche повинні бути виключно електричними, а до 2030 року цей показник перевищить 80%. Гібриди зараз займають значну частку ринку, але поступово виводяться з лінійки. Кінець кінцем, в 2030 році паливних двигунів залишається дуже небагато, і, очевидно, це будуть моделі GT.

У короткостроковій перспективі Porsche також робить великі кроки. Новий Macan, який з’явиться на ринку в 2022 році, буде повністю електричним. Крім того, з’явиться Taycan Cross Turismo.

Крім розробки електромобілів, Porsche інвестує кошти в розробки, пов’язані з синтетичним паливом. Олівер Блюм підкреслює, що ця технологія не конкурує з електричною мобільністю, а доповнює її. Під час презентації генеральний директор ще раз підкреслив, що не вірить в водень. Таким чином, в пропозиції Porsche з часом будуть домінувати електромобілі на батарейках.