Porsche Taycan отримає Turbo-версію

У мережу потрапили попередні розцінки на модифікації електрокара Porsche Taycan, зазначені в листі Porsche одному з клієнтів. Виявилося, що у машини буде три версії: просто Taycan за $ 90 000 с невеликим хвостиком, Taycan 4S ціною під сотню і Taycan Turbo за $ 130 000 с чем-то.

Так, незважаючи на повністю електричну силову установку, в компанії вирішено позначати версії Тайкан аналогічно модифікаціям інших Porsche, включаючи слово Turbo для найпотужнішого варіанта, нехай тут ніякої турбіною і не пахне. Тепер це просто вказівка ​​на найбільш просунутий Taycan. Після основної моделі на конвеєр потрапить і вседорожний побратим Тайкан, на який натякав концепт Mission E Cross Turismo.

Раніше в ЗМІ курсувала інформація про стартову ціну Тайкан «не менше ніж в 100 000 євро». Таким чином, якщо новий витік даних вірний, то Taycan виявиться не просто схожий з Панамерою по прайсу, а й надзвичайно до неї близький і навіть більш доступний в якихось комплектаціях.

Для порівняння: початкова задньопривідная версія Панамери вартує в США $ 86 300, Panamera 4S – $ 104 000, Panamera Turbo – $ 151 500. У Cross Turismo кузов, що нагадує чи то низький паркетник, то чи універсал Шутінг-брейк в пластиковому чорному обвісі. Технічно це той же самий Taycan. Ціна універсалу? Ми вважаємо, плюс 3000-5000 доларів до ціни Тайкана в таких же комплектаціях.

За потужністю можна поки лише будувати гіпотези. “Більше 600 к.с.», які фігурували раніше, повинні ставитися до старшого варіанту Тайкан, тобто Turbo, середній Taycan 4S теж буде повнопривідним, тільки з потужністю менше (в районі 450-500 к.с.). Ну а початкова версія Тайкан, судячи з усього, виявиться задньопривідною і з віддачею близько 400 сил. Нагадаємо, що у базовій Панамери в запасі 330 «конячок», у Панамери 4S – 440, а у Панамери Turbo – 550. Дебют серійного Тайкан відбудеться в наступному році, перші поставки – взимку, ближче до кінця 2019-го.