Porsche тестує електроуніверсал Taycan

Porsche офіційно підтвердив, що лінійка електромобілів буде включати не тільки седан Taycan, а й інші моделі. У тому числі універсал Taycan Sport Turismo.

Судячи зі шпигунських фотографій, в Porsche вирішили зробити не тільки серійну версію концепт-кара Porsche Cross Turismo, про яку говорилося раніше, але і універсал Porsche Taycan Sport Turismo.

Офіційних даних на цей рахунок поки немає, але фотошпигуни вже застали тестовий прототип електричного універсалу, який явно базується на основі Porsche Taycan. Найбільш ймовірно, що мова йде про виконання Sport Turismo – аналогічно вже серійного універсала на базі Porsche Panamera.

Очікується, що технічно обидві версії Porsche Taycan виявляться однаковими і будуть відрізнятися тільки типом кузова. Sport Turismo передбачувано буде більш практичним і трохи дорожчим, ніж седан. Прем’єра Porsche Taycan запланована на 2019 рік, а ось Porsche Taycan Sport Turismo з’явиться швидше за все двома роками пізніше. У лінійці повинні бути версії Taycan Carrera, Taycan Carrera S і Taycan Turbo потужністю від 400 до 600 к.с.