Porsche випустила 911 Turbo S, який складе пару літаку

Porsche і Embaer співпрацюють над проектом Duet, який об’єднує реактивний літак Phenom 300E і 911 Turbo S.

Людство зараз стикається з безліччю проблем. Глобальна пандемія, політична боротьба, безробіття, голод, екологічна катастрофа, війна, вимирання, неконтрольовані лісові пожежі, а також Porsche, які ніяк не відповідають приватним літакам.

Для розв’язання останньої проблеми дві компанії вирішили об’єднати свої ресурси. Йдеться про Embraer і Porsche, які спільними зусиллями створюють 10 реактивних літаків Phenom 300E і 911 Turbo S, який стане їм в пару.

Клієнти Embraer більше не будуть змушені виходити на злітно-посадкову смугу і сідати в випадковий Porsche, який відрізняється за кольором від їх літака. Porsche 911, що з’явилися в результаті цього проекту, що отримав назву Duet, будуть відповідати літаку, а літак буде відповідати автомобілю, а також вони обидва будуть відповідати прикладеним годинникам Porsche Design і іншим індивідуальним аксесуарам. Навіть сумка пілота є частиною даного проекту.

Верхня частина автомобіля пофарбована в колір сріблясто-платиновий металік, а нижня частина — в темно-сірий металік. Автомобіль, як і Embraer, розписаний вручну, чого зазвичай не буває з 911-ми. На порозі було написано «Не наступати», як на застережному знаку на крилі літака. На сидіннях 911-го і на сидіннях літака вишитий логотип, на якому зображені два крила: одне представляє підйомну силу, а інше — притискну силу. Є й багато інших цікавих елементів.

Всього буде випущено 10 таких пар. Саме тому, і літак, і автомобіль мають значок з десятьма паралелограмами, по п’ять з кожного боку логотипу крила. Один з них буде пофарбовано в синій колір, що вказує на номер збірки в серії. Вартість Porsche 911 Turbo S Duet становить 10,9 мільйона доларів.