Porsche випустить найпотужніший гібридний ліфтбек Panamera

Німецький автовиробник підтвердив плани з випуску найпотужнішого Panamera Turbo S E-Hybrid. Віддача силової установки складе близько 738 к.с., що більше, ніж у Porsche 911 GT2 RS.

За словами глави Porsche Томаса Фрімута, оновлена Panamera Turbo S E-Hybrid буде представлена вже «в найближчі тижні або місяці». Причому навіть після поновлення збережеться колишній гібридний двигун потужністю 136 к.с.

Нагадаємо, що в рестайлинговому сімействі Porsche Panamera 630-сильна негібридна версія Turbo S замінила модифікацію Turbo. Електрифіковане виконання Turbo S E-Hybrid тимчасово зникло з гами, зате з’явилася 560-сильна бензин-електрична версія 4S E-Hybrid.

В даний час модифікація Turbo S E-Hybrid оснащується 4,0-літровим бітурбованним мотором, віддача якого після рестайлінгу зросла на 80 к.с. Тобто з нинішніх 680 к.с. Porsche вичавить порядка 760 к.с., що дозволить наздогнати по потужності електричний Taycan Turbo S.

Водночас Фрімут підкреслив, що через важкі акумуляторні батареї топ-версія Turbo S E-Hybrid виявиться повільнішою негибридною Panamera Turbo S на Нюрбургринзі, але може бути швидшою від «звичайної» версії на інших автодромах.

Не виключено, що офіційна прем’єра новинки відбудеться вже у вересні 2020 року. В майбутньому агрегати оновленої Panamera напевно з’являться на Cayenne третьої генерації, адже надпотужну бензин-електричну версію кросовера не перший місяць тестують на Нюрбургринзі.