Поставки сонячного хетчбека Sono Sion почнуться в 2020 році

Німецький сонячний автомобіль Sono Sion поступово рухається від передсерійного зразка до виробництва. За останніми даними, випуск його почнеться тільки в другій половині 2019-го, а фактичні продажі стартують в 2020 році. Однак вже зараз на машину зібрано 6686 замовлень, повідомляє фірма на своєму сайті. Заодно з’явилися уточнені характеристики моделі.

Електромотор розвиває 80 кВт (109 к.с.) і 250 Нм (привід задній). Про максималку в 140 км/год ми говорили, а про розгін даних ще немає: сотню з місця хетч набирає за дев’ять секунд.

В режимі рекуперації мотор, звернений в генератор, видає потужність до 50 кВт. Нагадаємо, що хетчбек Sion покритий 330 сонячними осередками системи viSono. Вони можуть заряджати батарею електрокару на стоянці і на ходу, забезпечуючи йому «безкоштовно» якусь частину сумарного пробігу. Загальна площа цих панелей складає 7,5 м2, а паспортна потужність – 1,2 кВт. Зрозуміло, що практичне вироблення ними енергії буде сильно залежати від освітленості, тобто від погоди. Повітряний фільтр з моху breSono залишений в специфікації. Ще тут є підігрів сидінь, кондиціонер, електросклопідйомники, дві подушки безпеки, розважальна система з екраном на десять дюймів і чотирма динаміками, АБС і електронна система стабілізації, світлодіодні фари.