Повернення радарів на дороги поки що відклали

Голосно анонсоване повернення на українські дороги приладів контролю за швидкістю було відкладено. Передбачається, що новий механізм відстеження водіїв- «шумахерів» почне працювати не раніше осені. Серпень вирішено присвятити широкому обговоренню питання про методи швидкісного контролю.

Як заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, введення «ручного» контролю за швидкістю вирішили не педалювати, оскільки було дуже багато дискусій щодо цього в суспільстві. Вирішено, що спочатку відбудуться консультації з усіма зацікавленими сторонами, а потім буде знайдене рішення, яке влаштовує усіх.

Після цього своє слово повинні будуть сказати члени Кабінету міністрів, повідомляє міністерство. Нагадаємо, раніше передбачалося, що прилади типу TruCAM будуть використовуватися вже з 27 липня. Посилити контроль за швидкістю на дорогах було вирішено після декількох великих ДТП з численними жертвами. Всього за перше півріччя 2018-го в ДТП загинули 1237 чоловік і близько 11 тисяч постраждали. 35 відсотків цих аварій сталися через перевищення швидкості.