Повнопривідний Mercedes-Benz EQC показали на відео

Всього кілька тижнів тому автовиробник з Штутгарта заново винайшов ідею нової ери мобільності з EQC 4×42.

На даний момент це тільки концепт. Позашляховик з високим кліренсом і нульовим рівнем викидів, нарешті, вперше з’явився на камеру. У новому рекламному ролику представлений прототип, що виконує маневри на бездоріжжі з чемпіоном світу з вейкбордингу Санні Мейер. У ролику Mercedes ставить фундаментальне питання: «Хто сказав, що електромобілі і динамічне водіння несумісні?» Відповідь проста: «це в минулому».

Тим, хто сумнівається, що електрокари зможуть нормально їздити по бездоріжжю, новий EQC напевно сподобається. Він отримав портальні осі і підняту підвіску, яка збільшує дорожній просвіт зі стандартних 140 мм до 293 мм — на цілих 23 мм більше, ніж у G-Class. Крім того, перехід на портальні осі також значно збільшує глибину подоланого броду на 150 мм до 400 мм.

Ці масивні позашляхові шини, які задіяні на машині в відео, насправді являють собою 20-дюймові колеса, обтягнуті гумою 285/50 R20.

Зайве говорити, що, на жаль, Mercedes не планує запускати цю концепцію в серійне виробництво. Можливо, в майбутньому з’явиться менш хардкорна, орієнтована на бездоріжжі версія EQC, але вона і близько не буде чимось схожим на EQC 4×42 з його позашляховими можливостями.