Повнорозмірний Lego Bugatti Chiron відправився в музей

До експозиції музею Autostadt при заводі Volkswagen у Вольфсбурзі додали унікальний в своєму роді автомобіль – повнорозмірний Lego Bugatti Chiron, який здивував своєю появою публіку раніше у вересні.

Модель в масштабі 1: 1, виготовлена з більш 1 мільйона деталей Lego, включаючи двигун з 2 301 деталей, буде виставлена в холі музею поруч зі справжнім Bugatti Chiron до 6 грудня. При загальній вазі в 1 500 кг, Lego Technic Chiron розвиває тільки 5,3 к.с. потужності і 92 Нм крутного моменту, що дозволяє йому розганятися до максимальної швидкості 20 км / год.

Неймовірний конструктор Lego виставляли публічно на Паризькому автосалоні 2018 року. Як повідомляється, на створення Lego Bugatti Chiron витрачено більше 13 000 людино-годин, що робить його справжнім шедевром. Подію прокоментував гендиректор Bugatti Стефан Вінкельман, який назвав Lego Technic ідеальним партнером для Bugatti, з яким їх об’єднує прагнення до досконалості.

Модель 1: 8 Lego Technic Bugatti Chiron і повнорозмірна копія гіперкара втілюють дитячу мрію в життя. На відміну від повномасштабної моделі Lego, справжній Bugatti Chiron оснащений 8,0-літровим двигуном W16 з чотирма турбінами, що розвиває 1 500 к.с. потужності і 1 600 Нм крутного моменту. Гіперкар здатний прискоритися з 0 до 100 км / год за 2,5-секунди і розвинути максимальну швидкість понад 400 км / год.