Позашляховик Chevy Suburban перетворили на лімузин

У США чомусь люблять сильно розтягнуті версії повнорозмірних позашляховиків, особливо тих, які були зроблені однією з компаній концерну General Motors. Секретні підрозділу ЦРУ особливо поважають такі тачки. В окремій пошані чорні версії позашляховика Chevrolet Suburban.

За останні роки ми не раз бачили, як різні позашляховики перетворювалися в лімузини і пересувні офіси, але цей екземпляр, який продається на зарубіжному сайті Autotrader в Огайо (США), привернув нашу увагу, і не тільки тому, що його ціна лякаюче близька до 100 000 доларів.

Це більше, ніж просто довший Suburban. Автомобіль отримав піднятий дах, завдяки чому в салоні стало ще більше місця. У салоні є шкіряні крісла, елементи з дерева і кілька електронних систем, які роблять поїздку на позашляховику ще більш комфортною. В цей Suburban можуть поміститися тільки шість чоловік, включаючи водія і переднього пасажира.

В оголошенні йдеться, що це модель 2016 року. В цілому автомобіль виглядає як зовсім звичайна версія позашляховика, крім напису «генеральний директор». Величезні колісні диски і то залишилися стандартними.

Авто пройшло всього 36 210 км.