Позашляховик Hummer вперше засвітився на фото

Сьогодні під час презентації, присвяченої електромобілям і пов’язаним з ними технологіям, General Motors вперше представила нам електричний позашляховик GMC Hummer.

Презентація GM була зосереджена на майбутніх електромобілях, які компанія виведе на ринок до 2025 року, але майбутні електрокари фактично демонструвалися прямо на сцені. Серед них опинився і позашляховик Hummer EV.

Очікується, що SUV-версія Hummer EV буде мати характеристики, дуже схожі на те, що ми бачили у пікапа, тому новинка не стане сюрпризом. Очікується, що електричний позашляховик Hummer вийде на ринок після пікапа, можливо, в 2022 році.

Так, очікуваний запас ходу електричного позашляховика може скласти близько 560 км завдяки використанню акумуляторів GM Ultium. Віддача силової установки складе близько 1000 к.с., що дозволить розігнатися до 100 км/год всього за 3 секунди.

GMC запустить продажу пікапа Hummer з версії Edition 1, базова ціна якої становить 112595 доларів. Ми очікуємо, що версія SUV буде мати аналогічну ціну.