Позашляховик Mitsubishi Pajero Sport готується до рестайлінгу

Зимові тести машини десь на півночі Швеції дозволили фотошпигунам зробити перші знімки оновленого позашляховика Mitsubishi Pajero Sport. Нинішнє покоління моделі з’явилося влітку 2015 року та, зрозуміло, мікрооновлення, що впроваджувалися на той чи інший модельний рік, повноцінного рестайлінгу замінити не можуть.

А значить, в нинішньому році ми повинні побачити перекроєний Sport. Закамуфльована машина не дозволяє розглянути всі деталі навіть на збільшеному кадрі. Це була одна з найбільш пам’ятних рис моделі, хоча і дуже спірна. Сучасний Pajero Sport продається в Австралії, Індонезії, Філіппінах (як Montero Sport) і на Таїланді, в ряді країн Далекого та Близького Сходу і, звичайно, у нас. А ось в Західній Європі (крім Британії) і США, наприклад, такої моделі немає.

Проте нинішнє становище може змінитися після рестайлінгу. У всякому разі для Європи це більш ймовірно. Видання Motor1.com навіть називає потенційне ім’я для моделі в цьому регіоні – Shogun Sport (під цим позначенням позашляховик зараз присутній в Британії). А якби машина дісталася до США, то її можна було називати призабутих там ім’ям Montero (або Montero Sport).

Ймовірно, дизайнери втрутяться в оформлення задньої стійки, а ось в інтер’єрі радикальних нововведень не передбачається. Нагадаємо, що нинішній Pajero Sport комплектується бензиновим «атмосферником» V6 3.0 6B31 MIVEC (209 к.с., 279 Н • м, на деяких ринках 220 к.с.), а також сучасним дизелем 4N15 MIVEC 2.4 (181 к.с. , 430 Н • м) з турбіною змінної геометрії. Крім того, в Індонезії є модифікація зі старим дизелем 2.5 4D56 на 136 “конячок” (314 Н • м). У будь-якому з цих агрегатів можливі коригування. А якщо подивитися на тенденції ринку, можна помріяти і про додавання в асортимент гібридної версії Спорту, побудованої з урахуванням досвіду створення та еволюції бензоелектричного Аутлендера.