Позашляховик Тoyota Land Cruiser 200 отримав ефектний тюнінг

Позашляховик Тoyota Land Cruiser 200 отримав ефектний обвіс від відомого японського тюнінг-ательє Wald International.

Одна з найбільш “ходових” повнорозмірних SUV на сьогоднішній день – модель Тoyota Land Cruiser 200 – отримала ефектний «костюмчик» від знаменитого японського тюнінг-ательє під назвою Wald International.

Покупець може вибрати один з двох пакетів. Standart включає модернізовані бампери, які отримали аеродинамічні спідниці. А також – спойлер на кришці багажника, світлодіодні ходові вогні і LED-стопи. Другий пакет, крім перерахованих вище примочок, надає покупцеві можливість отримати розширені колісні арки і світлодіодні фари. У першому варіанті застосовуються ефектні легкосплавні диски 10 × 22, а у другому – 10.5 × 22. Крім того, існує спеціальна комплектація Wide Body Program. Вона дозволяє поставити машину на ще більш ефектні диски розмірності.

Топовий варіант також може похвалитися 8-поршневими супортами з гальмівними дисками 405 × 34, а також армованими гальмівними шлангами з наконечниками з нержавійки. Крім того, позашляховик Тoyota Land Cruiser 200 отримав випускну систему з нержавіючої сталі зі здвоєними патрубками, які не тільки красиво виглядають, але і ефектно звучать.