Правильне зберігання шин: корисні поради

Різноманітність варіантів зберігання гуми існує через проблеми, що виникають під час дії даного заходу. Такими проблемами є бруд, пил, високі температури, вологість середовища тощо. Також, дані проблеми негативно впливають на стан шин, яке проявляється в швидкому старінні, появі тріщин різних розмірів, ссиханіі вироби, що призводить до втрати еластичних властивостей.

Отже, на безпеку і керованість машини на дорозі сподіватися не можна. Тим більше що іноді відбувається деформація, яка призводить до появи гриж або розриву шини. Щоб уникнути подібних негараздів, існують певні правила зберігання шин.

Сезонне зберігання гуми

Правильне зберігання – це запорука довголіття роботи шин. Так як розвиток покришок не припиняється, багато хто має не тільки гуму зима / літо, але і для певних умов роботи, наприклад, виїзд в ліс або на дачу.

Основними правилами зберігання є установка пари шин (з різним станом) в такому місці зберігання, як відкриті майданчики (балкон і т. П.) Не вирішується, приміщення для зберігання повинно мати хорошу сухість, при цьому ніколи не можна розташовувати шини близько радіаторів, кондиціонерів, вітерцем і поруч з подібними пристроями.

Приклад розміщення шин з дисками в опалювальному гаражі:

Також, забороняється проводити взаємодію гуми з різними речовинами, такими як масла, кислоти, бензин та інші паливно-мастильні матеріали. Необхідно проводити захист шин за допомогою чохлів або плівки, при цьому регулярно перевіряючи наявність конденсату (2 рази на місяць).

Додатковими вимогами до зберігання шин, які залежать від способу зберігання, є: заміна розташування покришок в стосі або підвішування їх в повітрі за допомогою спеціальних кріплень, підтримання належної температури приміщення (20-25 градусів), наявність вологості не більше 60-70%, виняток впливу з будь-якими рідкими речовинами.

Не можна забувати про один з головних вимог, що говорить про заборону потрапляння на гуму ультрафіолету (сонячних променів).

Варто відзначити, що зберігати гуму можна, як окремо від диска, так в зборі. Другий варіант надає таку якість, як легкість заміни гуми при переході на різні періоди року, але на покупку дисків необхідні додаткові кошти.

Узагальнивши вищевикладену інформацію, стає зрозумілі точні критерії зберігання шин, а також що буває, якщо їх не дотримуватися.