Представлена чорна версія Audi A4 Allroad

Японія чимось виділилася для бренду з Інгольштадта, нічим іншим пояснити появу виключно на японському ринку спецверсії лімітованого тиражу Audi A4 Allroad не виходить. Всього буде випущено 125 автомобілів “Absolute”, з цінником набагато вище звичайної версії. Вся обробка екстер’єру виконана в чорному глянсовому кольорі, включаючи декоративні елементи, легкосплавні диски, розширювачі колісних арок і тоновані стекла.

А ось решітка радіатора і деякі елементи декору залишилися хромованими. Салон також виконаний в чорному кольорі з декоративними вставками темно-сірого кольору на передній панелі, центральній консолі і картах дверей. Стеля всередині автомобіля залишився світло-сірого кольору. Крім цього модель отримала подвійний вихлоп, а також великі колеса на 19 дюймів Manhattan Grey Metallic. Шини Pilot Sport забезпечують додаткову стійкість і керованість моделі.

Вартість автомобіля складає приблизно 67 000 доларів, що приблизно відповідає рівню Audi Q7. Однак спецверсія універсалу вже в «базі» отримує світлодіодну оптику, шкіряні сидіння, декоративні елементи з алюмінію, повністю цифрову панель приладів, а також безліч асистентів водія. Під капотом буде встановлений 2,0-літровий турбомотор TFSI, що виробляє 252 к.с. і 370 Нм крутного моменту. Цього достатньо, щоб розігнатися від 0 до 100 км / год за 6,1 секунди.