Представлена нова ACURA NSX 2019. Фото

Acura Takes Center Stage at Monterey Car Week With Global Debut of 2019 NSX

Оновлений спорткар був представлений на «Автомобільному тижні» в американському місті Монтерей, і компанія тут же заявила про початок прийому замовлень на новий автомобіль.

Acura заявила, що мова йде не просто про нові кольори кузову, які, звичайно, є, а про серйозну модернізацію шасі. В результаті цієї модернізації машина не тільки стала «точніша в управлінні і більш цікавою в їзді», а й показала час на гоночній трасі Сузука на дві секунди краще за попередницю.

Для американського ринку підготовлений новий помаранчевий колір кузову, в якому і була представлена нова NSX, і свіжий темно-синій колір. Також пропонується червона шкіряна оббивка інтер’єру. Цікаво, що спортивні сидіння, за який раніше довелося б доплатити $1 500, тепер базова комплектація. Також в базі тепер шкіряна обробка з алькантарою, супутникова навігація, нова аудіосистема, датчики паркування і спортивні алюмінієві педалі.

Для отримання результатів на Сузукі було переглянута ходова частина. Так стабілізатори поперечної стійкості стали жорсткішими на 26 відсотків попереду і на 19 ззаду, більш жорсткими стали амортизатори і пружини на цілих шість відсотків.

Гібридна силова установка, як і раніше, побудована на основі бензинового V6 з подвійним турбонаддувом, який через дев’ятиступеневу автоматичну трансмісію з подвійним зчепленням призводить задню вісь, а передню призводить електродвигун. Сумарна потужність установки становить 573 к.с., а крутний момент – 645 Нм. Оновлена Acura NSX стала дорожчою на $ 1 500. Тепер її стартова ціна становить $ 157 000. Але компанія серйозно розширила базову комплектацію, додавши в неї обладнання, за яке в минулій версії замовники доплачували $ 4 700.

2019 Acura NSX
2019 Acura NSX