Представлена нова CUPRA ARONA з дволітровим турбодвигуном

У Volkswagen є величезна перевага перед іншими концернами. Він може собі дозволити витрати на розробку близьких за характеристиками автомобілів різних марок. І незабаром можуть вистрілити іспанці. Вони, у всякому разі, обіцяють вже в 2020 році представити Cupra Arona з 200-сильним двигуном. І це буде абсолютно унікальний субкомпактний кросовер.

Це не означає, що на ринку немає подібної пропозиції. Пропонується, як мінімум, Nissan Juke Nismo і MINI JCW Countryman. Але тут у Cupra є серйозна перевага. Ця марка не може бути такою дорогою, при солідному іміджі. Так що Cupra Arona чекає непогане майбутнє. По-перше, кросовер буде побудований на тій же платформі MQB A0, що і новий VW Polo GTI. Тому використання ідентичних двигунів цілком прогнозовано.

По-друге, концепт Cupra Ibiza, який був представлений зовсім недавно, підтверджений в виробництво. А це означає, що поява маленького позашляховика на тих же агрегатах дійсно на за горами. А крім цього, Cupra успішно освоює вуглецеві технології. Яскравий приклад тому – Leon Cupra R, де справжній карбон використовується в оздобленні кузова, а його поки імітація в салоні. І з двигуном іспанці не промахнулися. Такий же агрегат в VW Golf GTI видає 320 Нм крутного моменту. І, на відміну від найближчих конкурентів, має серйозний запас міцності. У того ж Juke Nismo 200 сил зняті з 1,6-літрового двигуна. І це вже практично межа.