Представлена спеціальна версія Mercedes-Benz A-Class Sedan

Кожен раз, коли Mercedes-Benz показує автомобіль наступного покоління, відразу ж починається підготовка спеціальної версії Edition 1, доступної тільки 12 місяців з першого дня початку продажів. Так само сталося і з маленьким седаном Mercedes-Benz A-Class Sedan.

Новий Mercedes-Benz A-Class Sedan Edition 1 вже пропонується на внутрішньому ринку Німеччини за ціною на € 7 021 дорожче базового. Edition 1 можна замовити з будь-яким двигуном з асортименту A-Class Sedan і він пропонує щедрий набір стандартного оснащення. Наприклад, така модифікація оснащена світлодіодними фарами, 64-кольоровим світлодіодним освітленням, багатофункціональним шкіряним рульовим колесом і спортивними сидіннями з регульованими підголівниками.

Всередині Mercedes-Benz A-Class Sedan Edition 1 можна помітити мідні акценти, а зовні їх продовжують 19-дюймові легкосплавні колеса з в такому ж кольорі. Мідний малюнок знаходить продовження в оформленні решітки радіатора. Тема триває всередині, де мідний шов прикрашає верхню частину приладової панелі, так само як центральний підлокітник і сидіння. Навіть дверні панелі отримали свої мідні шви, а напис Edition на приладовій панелі перед переднім пасажиром зробили в мідному кольорі.


Завершують стиль велюрові килимки з мідним кантом. Mercedes A-Class Sedan Edition 1 фактично заснований на версії AMG Line, відрізняючись значками Edition на передніх крилах, щоб додатково позначити свій особливий статус на тлі звичайного A-Class Sedan.

Нагадаємо, новий компактний седан виходить на ринок в модифікаціях A220 і A220 4Matic. Обидві використовують 2,0-літровий двигун з турбонаддувом потужністю 188 к.с. і 300 Нм крутного моменту, що передаються на передні колеса або на обидві осі через семиступінчасту АКПП з подвійним зчепленням. Європейським покупцям доступна більш жорстка версія A250 / A250 4Matic, розкручена до 224 к.с. і 350 Нм.