Представлене особливе видання седану Jaguar XF Chequered Flag

Побратими седан Jaguar XF і універсал XF Sportbrake отримали спеціальне видання Chequered Flag, за задумом розробників, що підкреслює спортивний характер «ікс-ефа». Від звичайних машин воно відрізняється оформленням і хорошим оснащенням «за замовчуванням». До слова, минулої осені аналогічне видання з’явилося у «еф-Тайпа».

Темна алюмінієва обробка Dark Hex на передній панелі в «картатого прапора» поєднана з повністю шкіряним інтер’єром з комбінацією кольорів Jet / Jet або Jet / Red на вибір і контрастною прострочкою. А на порогах тут встановлені пластинки з символом видання. У комплектацію таких машин увійшла мультимедійна система з навігацією Navigation Pro з модулем зв’язку InControl Connect Pro, функціями відображення реального трафіку Live Traffic, передачі знайомим вашого очікуваного часу прибуття, обміну маршрутами з друзями через комп’ютер або смартфон, пошуку вільних місць на парковці, огляду цін на паливо і з десятидюймовим сенсорним дисплеєм.

У набір також входять цифрова приборка на 12,3 дюйми і безключевий доступ. Як частина переходу в новий модельний рік на всіх XF з’явився штатний пакет Smartphone Pack з інтерфейсами Apple CarPlay і Android Auto. Для видання XF Chequered Flag можна вибрати три кольори кузова: Yulong White, Santorini Black і Eiger Grey. Купити «Клітчастий прапор» можна буде з дволітровими моторами серії Ingenium: бензиновими на 250 к.с., 365 Н • м і 300 к.с., 400 Н • м, а також дизелями з віддачею в 180 к.с., 430 Н • м або 240 к.с., 500 Н • м. До того ж «Прапору» доступний дизельний агрегат V6 3.0 з двома турбокомпресорами (300 к.с., 700 Н • м). Останній поєднується лише з заднім приводом, дизель на 240 “конячок” – тільки з повним, а решта згадані двигуни припускають вибір між повним і заднім.