Представлене прекрасне виконання Mercedes-AMG C63 S від тюнінг-агентства G-Power

Отримавши свою порцію апгрейдів в майстерні G-Power, цей Mercedes-AMG C63 S вийшов на новий рівень продуктивності. Хоча новий комплект модифікацій практично не передбачає ніяких змін в дизайні, про спортивну суть цього C63 S розповість його швидкість і шалене гарчання оновленого двигуна.

У своєму сеті майстри пропонують два набори апгрейдів з різними рівнями потужності та крутного моменту. Найважливіший компонент в наборі – модуль Performance для стокової системи ECU. За словами співробітників G-Power, апгрейд «за допомогою доданого мікропроцесора модифікує дані, записані сенсорами авто, і передає їх для обробки стандартною системою ECU C63 S». В результаті двотурбінний 4,0-літровий V8 тепер видає потужність в 592 к.с. і крутний момент в 800 Нм. Додані 89 к.с. і 100 Нм дозволяють розганятися до 300 км/год, а прискорення від 0 до 100 км/год відбувається за 3,8 сек.

Щоб «гарантувати оптимальну сумісність з движком», G-Power завжди пропонують встановити свою спортивну вихлопну систему з нержавіючої сталі. Також майстри пропонують ще більш екстремальний апгрейд, який підніме потужність авто до 789 к.с. Такий результат можливий завдяки додатковим модифікаціям в софті і системі вихлопу. Хоча майстри не встановлюють ніяких нових обважень, наостанок вони пропонують набір кованих дисків Hurricane RR габаритами в 20 дюймів.