Представлений компактний електро-кросовер Biomega SIN

Датський виробник велосипедів Biomega вирішив увійти в нове століття електричного транспорту не з електро-велосипедом, а з повноцінним компактним електромобілем, у зв’язку з чим позаздрять в Peugeot, Opel і Skoda через відсутність навіть такого. Відома своїми дизайнерськими велосипедами, компанія Biomega представила свій перший концепт чотириколісного транспортного засобу в Шанхаї.

Названий SIN, перший компактний електромобіль для міста від Biomega продовжує традицію найменування велосипедів компанії в стилі трьохбуквенних скорочень назви міста. У нашому випадку SIN – це Сінгапур. Чотиридверний міської малюк SIN може і не виглядає як кросовер, але саме таким позиціонується в Biomega.

Він створений для транспортування пасажирів і вантажів з точки A в точку B найефективнішим способом за короткий час і з мінімальними витратами. Філософія мінімалізму простежується в багатьох деталях SIN, від дизайну, до компонування салону і відсутність всередині надмірностей.

У рух компактний електромобіль призводить чотири незалежних електродвигуна на колесах. Кузов автомобіля виконаний з вуглепластику на алюмінієвих поперечних балках. Мінімалістський підхід до дизайну дозволив отримати просторий салон з чотирма незалежними сидіннями і щедрої порцією простору для ніг. Крім того, що в SIN прозорі всі боковини кузова без традиційних дверних арок, плюс встановлено велике лобове скло, перетікає в панорамний дах, а роль переднього бампера в машині виконує ще одна скляна секція.