Представлений концепт електричного суперкару Audi PB 18 e-tron

Світова прем’єра електричного шоу-кару Audi PB 18 e-tron відбудеться 23 серпня на Конкурсі елегантності в Пеббл-Біч, що в штаті Каліфорнія.

Назва концепту напряму вказує на місце дебюту (PB – Pebble Beach), поточний рік і віддає належне леманівському прототипу Audi R18, чиї технології надихнули творців «на вирішення різних деталей».

Машина з’явиться в повній боєготовності, оскільки повинна буде показати себе на гоночній трасі Laguna Seca. Так чи інакше прийдешній концепт буде пов’язаний з «ігровим» купе Audi e-tron Vision Gran Turismo, а також своїм протеже Volkswagen I.D. R Pikes Peak, які нещодавно встановили нові рекорди.

Купе Audi R8 e-tron вичерпало свій життєвий цикл, і здається, що електричного суперкара в порядку денному «чотирьох кілець» немає. Однак компанія неминуче перекроїть під себе Porsche Taycan (на це ще натякне концепт e-tron GT). Втім, спочатку дебютують кросовер Audi e-tron і хетчбек Elaine (e-tron Sportback).

Каліфорнійський шоу-кар запросто може виявитися «елегантною» іграшкою, геть відірваною від реальності. Пеббл-Біч ні до чого не зобов’язує.