Представлений концепт Mitsubishi Engelberg Tourer

Енгельберг, гірськолижний курорт в Швейцарії, несподівано дав назву новому прототипу від Mitsubishi, який дебютує п’ятого березня в Женеві.

Комплімент господарям-швейцарцям? Компанія каже, що це «альпійське місто з історією спортивного успіху», хоча великих змагань там не проводиться, якщо не вважати такими перетягування каната. Разом з тим «три діаманти» недвозначно натякнули: Engelberg Tourer – електромобіль.

Зовні він нагадав інший «туристичний» концепт-кросовер – Ground Tourer-PHEV, показаний в 2016 році на Паризькому автошоу. Шоу-кар GT-PHEV виступив як «зелена» модель з запасом ходу в 1200 км і можливістю проїхати на електротязі 120 км, чому сприяє батарея ємністю 25 кВт • год.

Бензиновий двигун 2.5 підтримують електромотори: два на задній осі і один на передній. Подібність двох турер наявності. Хоча розміри концепту GT-PHEV названі не були, китайські товариші з’ясували: довжина машини – 4540 мм. Стало бути, Engelberg міг би розміститися в лінійці між паркетниками ASX (4365 мм) і Outlander (4695). Але чекати серійну версію раніше 2020-2021 років навряд чи варто. Хіба що китайці підключаться.