Представлений легкий електробайк з запасом ходу в 100 км

Sur Ron Light Bee – це легкий електромотоцикл, в тому числі і для бездоріжжя. Так, він схожий на гірський велосипед, але на відміну від будь-якого велосипеда у «Сур-рона» немає педалей. Цей двухколісник тільки зовні може здатися іграшкою, насправді ж у нього є одна важлива відмінна риса – на одній зарядці цей електробайк може проїхати 100 кілометрів шляху. Вражає? Це не все.

Апарат може похвалитися високим класом герметизації IP65. Звичайно переїжджати брід, як на якомусь квадроциклі, не вийде, але доїхати до дому, потрапивши під дощ, дуже навіть реально – у апарата повний захист від проникнення пилу і захист від струменів води з усіх напрямків.

Для ринку Піднебесної модель випускається під брендом «Dragon», а не «Sur Ron», але суть від цього не змінюється. Електробайк працює в двох режимах – Sport і Eco. Мотор і батарея його упаковані в легку і добре продуману раму [вага конструкції рами 7.8 кг], здатну витримувати навантаження навіть під час стрибків на бездоріжжі.

У байка двоступеневий привід від мотору до заднього колеса, що дозволяє знизити навантаження на силову установку і не допустити перегріву електромотора навіть в самі екстремальні моменти. Максимальна швидкість апарату 73 км / год, а максимальний обертовий момент 200 Нм.

Вартість мотоциклу стартує від 3500 доларів.