Представлений найкомпактніший седан Mercedes-Benz

Чотирьохдверний Mercedes-Benz A-класу вже був продемонстрований – але в модифікації з довгою базою і для ринку Китаю. Зараз виробник розсекретив версію седану, яка надійде в продаж на всій решті планети.

Довжина новинки становить 4 549 мм, що на 91 мм коротше ще однієї чотирьохдверки – купеподібного Mercedes-Benz CLA. А ось колісна база зменшилася до 2 729 мм – це на 60 мм менше, ніж у китайського седана А-класу.

Ширина моделі становить 1 796 мм, висота – 1 446 мм, обсяг багажника – 420 л – в точності, як у Китаї. Моторна гамма новинки, як передбачається, буде залежати від ринку, на якому седан буде продаватися.

Відомо, наприклад, що для США виробник приготував дволітровий турбомотор потужністю 188 к.с. і 300 Нм крутного моменту, причому агрегатуватися він буде з семиступінчастим “роботом” і опціональною системою повного приводу. Той же мотор в Європі обмежили в потужності до 163 к.с. і 250 Нм крутного моменту, але запланували і дизельний двигун.

У версії A180d седан зможе похвалитися 116 к.с. і 260 Нм. Коробка передбачена та ж сама – семиступінчастий “робот”. Втім, не виключено, що через деякий час після початку продажів седану стануть доступні і інші силові агрегати.

Цікаво, що в залежності від типу приводу і двигуна може варіюватися і конструкція задньої підвіски. Найпотужніші версії з повним приводом отримають багатоважельний варіант, тоді як іншим дістанеться традиційна балка.

У стандартне оснащення седана увійде електронна приладова панель, але її розмір буде залежати від комплектації: для базових версій передбачений 7-дюймовий варіант, а в топових він виросте до 10,25 дюйма і зрівняється за розміром з монітором бортової мультимедійної системи.