Представлений новий BMW 3 Series Touring

У 2019 BMW покаже універсал на базі нового покоління седана 3 Series. Motor1 представляє передбачуваний вигляд нової моделі в рендера наших дизайнерів.

Що спільного у Alfa Romeo Giulia, Infiniti Q50, Jaguar XE і Lexus IS? Все це преміальні седани, у яких безліч опцій, але немає можливості вибору версії в кузові універсал. Цим-то і відрізняються Audi A4, Mercedes-Benz C-Class і BMW 3 Series, про який і піде мова.

Очікується, що нова BMW 3 Series Touring вийде весною 2019 року на автосалоні в Женеві, а в продаж універсал на базі останнього покоління седана BMW 3 Series надійде також навесні або трохи пізніше, влітку наступного року. Але поки офіційних даних про новинку немає, експерти підготували рендери універсалу.

Дизайнерські скетчі, сміємо припустити, дуже близькі до вигляду майбутньої прем’єри. Просто тому, що при створенні універсалів BMW залишає передню частину кузова і інтер’єр практично незмінними, а всі серйозні зміни зводяться до іншого дизайну корми автомобіля, де з’являється місткий багажний відсік.

Можна з упевненістю говорити, що седан і універсал до середньої стійки кузова будуть однаковими, а багажний відсік новинки зроблять в стилі більшого BMW 5 Series Touring. Обсяг багажник складе не менше 500 літрів, якщо вже у седана вже є 480 літрів для поклажі. З великою часткою ймовірності по технічній частині універсал виявиться уніфікований з седаном, що означає на старті продажів бензинові 181-сильний варіант 320i і 255-сильний 330i, дизельні 148-сильний 318d і 188-сильний 320d, а також 262-сильний 330d і 382- сильні варіанти M340i. З автоматичною коробкою передач і заднім приводом, а також повнопривідною трансмісією в якості опції. Очікувати повноцінного BMW M3 Touring не варто.