Представлений новий FORD RANGER RAPTOR

Перший суперпікап «Блакитного овалу» для Європи продемонстрували в німецькому Кельні неподалік від штаб-квартири Ford в Німеччині.

Представили Ranger Raptor на найбільшій виставці комп’ютерних ігор Gamescom. Місце Ford вибирав не випадково. Всі бажаючі можуть спробувати європейську версію Ford Ranger Raptor в віртуальному світі. Пікап представлений в грі Forza Horizon 4. Тут можна буде хоча б віддалено зрозуміти, що саме будуть пропонувати в Європі вже на початку 2019 року.

Перш за все, заявлено, що автомобіль для Європи збереже всі настройки, вироблені підрозділом Ford Performance. І це важливо. Під капотом Ranger Raptor дволітровий дизельний двигун бітурбо EcoBlue потужністю в 213 к.с. і обертовим моментом в 500 Нм. Він агрегатується з новою десятмступінчатою автоматичною коробкою передач, яку запозичили у Ford F-150 Raptor.

Європейський Ranger Raptor спроектований для пересування по складній місцевості. У нього потужна позашляхова підвіска, розроблена Fox, грязьова гума BF Goodrich 285/70 R17 і шість варіантів налаштувань шасі. Автомобіль, представлений в Німеччині, отримав кілька зовнішніх оновлень. Це, перш за все, нове облицювання радіатора, що нагадує ніс Ford-150 Raptor і розширювачі передніх крил з композитних матеріалів. У салоні нові спортивні сидіння з розвиненою бічною підтримкою і кермо з «гоночним маркером», що дозволяє відстежити кут повороту коліс.