Представлений новий кабріолет Bentley Continental GT Convertible

Нове купе Bentley Continental GT позбулося свого даху і вийшло нове покоління вишуканого і потужного кабріолета Bentley Continental GT Convertible.

У вересні 2017 року на автосалоні у Франкфурті відбулася прем’єра останнього покоління купе Bentley Continental GT – розкішного гран-турера, який втілює дух і серце марки. Через рік з гаком з’явилася і відкрита модифікація Bentley Continental GT Convertible. Версія GTC пропонує все те ж саме, що і виконання з жорстким дахом, за винятком, власне, даху.

Новий складаний м’який верх здатний підніматися / опускатися за 19 секунд на швидкості до 48 км / год. Вперше в якості опціонального варіанту обробки Bentley пропонує твідовий дах, а його нова конструкція дозволила на 3 Дб знизити рівень шуму в салоні в порівнянні з попереднім поколінням. Крім того, кузов машини став на 5% більше жорстким, а маса трохи знизилася. При цьому кабріолет виявився передбачувано важчим за купе.

Кабріолет оснащується 6-літровим бензиновим двигуном W12, який як і на купе видає 626 к.с. і поєднується з 8-ступінчастою коробкою передач з подвійним зчепленням. З місця до 100 км / год GTC розганяється за 3,7 секунди, що лише на 0,1 повільніше, ніж купе, а максимальна швидкість складає ті ж 333 км / год. Bentley пропонує однаковий рівень комфорту що для Continental GT, що для Continental GT Convertible – це означає абсолютно той же інтер’єр і оснащення. Наприклад, акустика Naim з 18 динаміками загальною потужністю Потужність 2200 Вт або сидіння з 20 варіантами. Вартість нового GTC поки не оголошена, але якщо враховувати рівність по двигуну і оснащення з купе, то кабріолет виявиться явно дорожче базових $ 225 000, які просять за дводверку.