Представлений новий кросовер для Європи Skoda Kamiq

Ніякого «косміка» не буде, у всякому разі, на даний момент. Абсолютно новий субкомпактний паркетник Шкоди, чий дебют повинен відбутися на Женевському автосалоні в березні, названий словом Kamiq, офіційно оголосив автовиробник.

Стоп-стоп, ця назва Шкода вже використовується в Китаї для зовсім іншої моделі – бюджетного компактного кросу! Ну не біда: ці дві абсолютно різні машини, швидше за все, ніколи не будуть продаватися на одному і тому ж ринку.

Це китайський Kamiq. Довжина його дорівнює 4390 мм, колісна база – 2610, ширина – 1781, висота – 1593. Платформа PQ25 з напівзалежною балкою, передній привід, мотор – атмосферник 1.5 MPI (110 к.с. і 150 Н • м), «механіка» на п’ять ступенів або «автомат» на шість. Слово Kamiq, до речі, взято з мови інуїтів, що живуть в Північній Канаді і Гренландії. В Шкоді пояснюють, що дане слово «описує те, що настільки ідеально підходить в будь-якій ситуації, що відчувається як друга шкіра».

Це наступний крок у фірмовій кампанії по розширенню модельного ряду кросоверів, автомобіль, що поєднує компактність з більш високою посадкою, легкову керованість зі збільшеним кліренсом. А це концепт Skoda Vision X 2018 року, який віщував Kamiq для Європи. Ключові розміри: довжина 4255 мм при базі в 2645 мм, ширина – 1807, висота – 1537 мм. На відміну від Каміка-китайця на древньої «візку» PQ25, європейський паркетник з таким же ім’ям заснований на сучасній модульній платформі MQB. Взагалі, ми очікуємо по техніці чи не дослівного повторення начинки недавно дебютував хетчбека С-класу Skoda Scala. Досить імовірно, що й інтер’єр «єврокроссовера» Kamiq буде майже повністю запозичений у нього ж. Як і електронні системи, такі як Side Assist, яка вбачає далі звичайного Blind Spot Detect. Ще можна передбачити адаптивний круїз-контроль, частково або повністю світлодіодні фари, автоматичне гальмування …