Представлений новий люксовий автомобіль Aurus Senat

Незважаючи на те, що зовнішність російського люксового автомобіля Aurus Senat була розкрита ще в кінці травня під час інавгурації президента, на Московському автосалоні саме він став основним ньюсмейкером. Нарешті стали відомі всі технічні подробиці.

Senat – гібрид, сумарна потужність бензинового мотора V8 4.4 і електродвигуна становить близько 660 к.с., а загальний крутний момент силової установки – більше 1000 Н • м. Тяга передається на всі колеса через повнопривідну трансмісію з дев’ятиступеневою «автоматом» російської розробки, розганяючи автомобіль масою 2740 кг до сотні за шість секунд. Максимальна швидкість обмежена 250 км / год. Габаритні розміри стандартної версії – 5630 × 2020 × +1685 мм, лімузин довше рівно на метр повністю за рахунок колісної бази: 4300 мм проти 3300.

Дорожній просвіт – 200 мм, у автомобіля з бронею він на 30 мм менше. Згадана V-образна «вісімка» – розробка фірми Porsche Engineering. На її основі спроектували 12-циліндровий мотор, який повинен опинитися під капотом Сенату в майбутньому. Для машин на єдиній модульній платформі готується і гібридна силова установка з чотирициліндровим двигуном. Наприклад, через рік з’явиться прототип соплатформенного з Сенатом позашляховика середньої цінової категорії.

До речі, гібридний УАЗ Профі – похідна частина цього проекту. Не виключено, що новий позашляховик також буде носити емблему УАЗа: «Соллерс» – виробничий партнер його.

В обробці інтер’єру використовується шкіра російського виробництва і цінні породи дерева в різних колірних поєднаннях. Для ще більшої персоналізації потенційних покупців можуть звести з дизайнерами безпосередньо.

У стандартне оснащення Сенату входять світлодіодні фари з «автоматом» дальнього світла, дев’ять подушок безпеки, адаптивний круїз-контроль, системи автоматичного гальмування та моніторингу сліпих зон. Всі машини обладнані функцією безключового доступу і запуску двигуна, а також відкриття багажника «без рук».

З фішок – на манер Майбаха у Сенату є спеціальний бокс для зберігання двох кришталевих келихів. В системі повного приводу – багатодискова фрикційна муфта, що підключає передню вісь. Спереду у Сенату двохважільна підвіска зі здвоєним нижнім шарніром, ззаду – незалежна багатоважілька.

Офіційний старт продажів Аурус – січень 2019 року, тоді буде оприлюднений прайс-лист. За попередніми даними, за базовий Senat попросять близько 10 млн рублів.