Представлений новий недорогий китайський електрокар

Перше, що потрібно знати про новий китайський електрокар Baojun E200, це те, що його виробляє компанія SIAC-GM-Wuling. Тобто якість розробки і збірки тут такі ж, як і в Cadillac, наприклад.

Дешевих електрокарів не буває в принципі. Але обмеження на покупку нових автомобілів в Китаї призвели до того, що публіка розкуповує будь-які машини за будь-якими цінами, а виробники просто не встигають за попитом. Так що пропозиція Baojun E200 стала просто ковтком свіжого повітря.

Новий крихітний електрокар нагадує чергову сучасну Isetta, але, як не дивно, зовсім не за шалені гроші. Фотографії нового Baojun E200 вражають рівнем опрацювання деталей. Особливо це стосується інтер’єру. При цьому китайці стверджують, що знімали зовсім не концепт, побудований в єдиному екземплярі, а серійний автомобіль.

Вже оголошено офіційно, що перші електрокари Baojun E200 потраплять в продаж до кінця поточного року, а стартова ціна складе близько $ 10 000. При цьому машинка дуже непогано виглядає. Можна було б нарікати на крихітні коліщатка, але вони дуже точно встановлені з точки зору композиції всього автомобіля.

Головний конкурент, судячи з усього, буде електричний Smart. Але китайці обіцяють запас ходу до 200 км на одному заряді, а це поки для Smart відстань не підйомна. Компанія Baojun на 43% належить General Motors, друга така ж частка у SAIC – партнерів GM на китайському ринку. Саме цей альянс виробляє в Китаї Buick, Cadillac і Chevrolet для місцевого ринку. А потім частина продукції поставляється в Штати.