Представлений новий рендер на Dodge Challenger Demon Hemi

Кожен день ми знаходимо достатню кількість різноманітних рендерів, на яких показані популярні автомобілі в різних кузовах, в різних виконаннях.

Багато художників намагаються вгадати, яким буде нова версія того чи іншого автомобіля. Не всі з цих рендерів ми публікуємо, але ось цей, який прийшов від хлопців зі студії дизайну Abimelec Design, безумовно заслуговує вашої уваги.

Зображення було опубліковано на сторінці команди в соцмережі Facebook. Людиною, яка створила ці зображення, є Абімелек Ареллано, і, якщо це не очевидно з цього по-справжньому крутого рендеру, який отримав назву Hemi Under Glass, автомобілі – це його пристрасть.

Для тих, хто не знайомий з цією культовою лівреєю (розфарбуванням кузова) варто пояснити, в епоху класичних мускул-карів існував знаменитий золотий “Плімут Барракуда” з Hemi V8. Технічно це було компонування із середнім розташуванням двигуна, але зміщення ваги назад в поєднанні з потужним крутним моментом двигуна Hemi означало, що автомобіль був дуже жвавим.

Арелано знадобилося приблизно 4-5 годин, щоб перенести класичну ліврею Барракуда на Dodge Challenger Demon. Природно, Dodge Challenger SRT Demon був єдиним підходящим наступником цієї культової машини, але в цьому проекті було набагато більше, ніж просто перефарбування золота. Заднє скло і багажник Challenger тепер повністю скляні, а потужний Hellcat V8 детально опрацьований.