Представлений перший електромобіль з підтримкою розумного будинку Xiaomi

Запас ходу складає 300 км.

Електромобіль Baojun E300 буде представлений на Пекінському автосалоні вже 26 вересня. Автомобіль випускається китайським автовиробником Baojun разом з Suning.

Розробники стверджують, що це перший в світі розумний електромобіль з інтегрованою підтримкою екосистеми і розумного будинку Xiaomi, а також з голосовим помічником XiaoAI. На практиці це означає, що ви зможете давати команди розумним пристроям, встановленим у вас вдома, перебуваючи за кермом автомобіля.

Крім управління розумним будинком, автомобіль буде оснащений такими сучасними функціями, як дистанційне керування зі смартфона, і запропонує користувачам зручний інтерактивний інтерфейс. Компанія націлена на те, щоб запропонувати максимальне зручне і практичне рішення концепції «людина+машина+будинок».

Електромобіль Baojun E300 має невелику потужність всього 39 к.с., а довжина кузова не перевищує 3 м. Він оснащений синхронним двигуном з постійними магнітами і літій-залізо-фосфатним акумулятором ємністю 30 кВт•год, якого вистачає приблизно на 300 км.

Ціна Baojun E300 варіюється від 9700 до 12700 доларів в залежності від комплектації.