Представлений покращений кросовер Porsche Macan

Компанія Porsche представила оновлений кросовер Macan. Презентація автомобіля відбулася на спеціальному заході в Шанхаї.
Автомобіль після рестайлінгу від попередника можна відрізнити за новими світлодіодними фарами головного світла і ліхтарями з «тривимірною» LED-смугою, що простягнулася через всю кришку багажника. Такі ж елементи зараз використовується на «Кайенне» і «Панамера». Вся світлодіодна оптика тепер входить в базове оснащення.

Найпомітніша зміна в салоні – нова мультимедійна система з 11-дюймовим екраном (раніше він був семидюймовим), голосовим управлінням і доступом до хмарного сервісу для збору даних про трафік від інших автомобілів.

Також змінилися дефлектори системи вентиляції, з’явилось кермо в стилі 911-го з інтегрованим перемикачем режимів руху і система іонізації повітря для клімат-контролю. Крім цього, для «Макана» допрацювали підвіску (що саме змінилося, поки не уточнюється), додали інші шини, що забезпечують більш високу поперечну динаміку, і лінійку нових 20- і 21-дюймових дисків.

Про гаму моторів компанія поки не говорить. Раніше передбачалося, що двигуни кросовера стануть могутнішими: потужність базового зросте з 252 до 300 кінських сил, в модифікації S – з 340 до 360 сил, а Turbo зроблять потужнішим на 40 сил, форсувавши до 440 сил.