Прем’єра нового Mercedes-Benz EQ S відбудеться вже завтра

Як відомо, світова прем’єра Mercedes-Benz EQ S відбудеться завтра в Стокгольмі.

Mercedes вже випустила величезну кількість тизерів свого електричного повнопривідного первістка. Крім цього, закривала очі на публікації шпигунських фото з тестів, і навіть публікувала свої власні «шпигунські» витоки. Але ось перед прем’єрою компанія запустила перший офіційний ролик, на якому можна побачити новинку в профіль.

В черговий раз заявлено, що завтрашня презентація – всього лише допрем’єрний показ. Усе найголовніше, швидше за все, відкладено до автосалону в Парижі. Більш того, офіційно підтверджено, що Mercedes не збирається вже завтра починати продаж свого EQ C. Поки це тільки прототип. Що ж до серійного виробництва, то точної дати його початку не оголошено. Сказано тільки, що офіційний продаж в Європі почнеться не раніше майбутнього року. Так що ніякої конкретики. Крім кількох абсолютно офіційних на сьогодні цифр.

Отже, концепт Mercedes-Benz EQ C отримає два електродвигуни, по одному на кожну вісь, сумарною потужністю 300 кВт, тобто трохи більше 400 к.с. Вони будуть живитись від акумуляторної батареї потужністю 70 кВт / год. Ця цифра, за словами Mercedes, дозволить першому електричному позашляховику марки проходити на одному заряді батарей до 500 км. Всі інші подробиці ми дізнаємося вже завтра.