Прем’єра Volkswagen Touareg відбудеться наступного тижня

У Женеві відбудеться світова прем’єра кросовера Volkswagen Touareg, оснащеного дизельним мотором V8 4.0 TDI (421 к.с., 900 Н • м) з двома турбокомпресорами.

Топ-варіант розмінює сотню за 4,9 с, розганяється до 250 км / год і примудряється відповідати екостандарти Euro 6d-TEMP. Все це, на думку компанії, «робить його найпотужнішим SUV з дизельним двигуном від німецького виробника».

Кросовер Audi SQ7 (V8 4.0, 435 к.с., 900 Н • м) ще недавно вважався наймогутнішим серед дизельних. Умільці навіть розкочегарили його до 520 к.с., 970 Н • м. Але потім ту ж турбовісімку отримала Bentayga Diesel, і титул розмився, а тепер раптом самим-самим виявився Touareg … Можна і 500-сильний Audi Q7 пригадати.

Покупці восьмицилиндрового Туарега зможуть зверстати собі розкішне внутрішнє оздоблення. Їм запропонують вибір між дизайн-пакетами Elegance (металізовані холодні тони) і Atmosphere (тепла лампова). Інтер’єр прикраситься дубленою шкірою, натуральною деревиною, алюмінієм, хромом, склом, нержавіючої сталлю. Тонування йде в пакеті Light & Sight, в списку обладнання фігурують матричні фари IQ.Light і тепловізор «нічного бачення». На ринку Європи Touareg V8 TDI з’явиться в кінці травня.