Преміальний бренд Genesis готує таємничу новинку

На автосалоні в Нью-Йорку, який почне свою роботу наступного вівторка (16 квітня), південнокорейський престижний бренд Genesis представить новий електричний концепт, і дещо ще.

На жаль, на даний момент дуже мало даних про те, чим же буде цей другий автомобіль. Південнокорейський бренд Genesis сьогодні розмістив на своїй сторінці в соцмережі Facebook відео-тизер. Насправді, цей відеоролик можна назвати хвилюючим.

Ми вже знаємо, що виробник автомобілів класу люкс буде брати участь на автосалоні в Нью-Йорку в 2019 році з концептуальним електричним автомобілем – пару тижнів тому про це говорив керівник компанії Hyundai, якій належить преміальна марка Genesis, в інтерв’ю виданню CNET Roadshow.

Судячи з цього відео, ми можемо дізнатися, що презентація нових концептів намічена на 16 квітня, але чи є якісь інші приховані повідомлення в цьому ролику? Що якщо на додаток до електричного концептуального автомобіля Genesis покаже ще й прототип свого кросовера GV80?

У кінці січня цього року ми побачили тестовий автомобіль GV80 з маскуванням, і, на наш погляд, він виявився серійною версією моделі, а не раннім її прототипом.