Презентований новий гіперкар PININFARINA PF0

Після закритого показу концепту PF0 дизайнерський будинок Pininfarina опублікував єдине зображення свого гіперкара. Ми можемо як і раніше розглядати вже представлені тизери, щоб намагатися зрозуміти, що з себе представляє Pininfarina PF01. І порівняти з цим єдиним доступним зображенням.

Перше, що кидається в очі – це витончена аеродинаміка. До цих пір ніхто не наважувався розміщувати задні габаритні вогні на аеродинамічних елементах. Тим більше, що, судячи з усього, ці крила ще й активні. З попередніх тизерів ясно, що ці крила тягнуться від задніх колісних арок і виступають за задній габарит гіперкара. Крім цього стало ясно, що у PF01 відсутній дифузор в звичному сенсі цього слова.

Можна припустити, що Pininfarina вирішив реалізувати ідею Коліна Чемпена з «ефектом землі», розрахувавши аеродинамічне активне дно свого автомобіля. Поки не ясно, чи збереглось в металі суцільне скління кабіни, але дзеркал заднього виду в звичному розумінні цього слова у Pininfarina PF0 не передбачається.

На ескізах все виглядає дуже переконливо. І, судячи із заяв розробників, авто не менше переконливо їздить. Електрична силова установка дає можливість розганятися PF0 до сотні менш, ніж за дві секунди, показувати максимальну швидкість в 400 км / год і проходити на одному заряді акумуляторів до 500 кілометрів. Залишилося зрозуміти, як зміниться концепт Pininfarina PF0 у виробництві. Або дочекатися Женевського автосалону майбутнього року, де гіперкар буде представлений широкій публіці.