Qiantu виводить на ринок свій перший електрокар

8 серпня в китайські дилерські центри приїде перший в історії концерну електрокар Qiantu K50. Відзначимо, що 30 червня автопідприємство Qiantu запустило збірку серійної версії спортивного купе. Хочеться нагадати, що емблемою марки є бабка, а ліхтарі купе виробник назвав «крилами бабки».

Кузов спорткару виконаний з алюмінію і вуглепластику. Крім того, модель нагородили 4-поршневими гальмівними супортами, підвісками на подвійних поперечних важелях, кованими 19-дюймовими «катками», і системою стабілізації Bosch. Товарний автомобіль, на відміну від прототипу, отримав більш спокійні відтінки обробки салону, а в салоні встановлений 15-дюймовий дисплей, через який можна управляти багатьма системами автомобіля. На кожній осі встановлені електродвигунчики, загальна потужність яких становить 380 к.с. і 580 Нм крутного моменту.

Прискорюється купе з нуля до першої сотні всього за 4,6 сек, а максимальна швидкість складає 200 км/год. Передбачається, що ціна спортивного електрокара буде коливатися від 700 тис. – 1 млн юанів.