Ram показав пікап 1500 в версії Warllock

Прес-служба американського виробника повнорозмірних пікапів – компанія Ram, повідомляє про те, що пікап 1500 2019 модельного року тепер представлений в популярній в минулому столітті виконанні Warlock.

На жаль, в новій версії автомобіля ви не знайдете таких «олдскульних» і безумовно крутих речей, як золоті колеса, дерев’яні перила вантажної платформи або молдинги кузову – саме цими рисами екстер’єру версія Warlock і відрізнялася свого часу від загального потоку.

Нова версія Ram 1500 проте отримала свої «фішки». Новинка може похвалитися унікальним спортивним капотом. Стандартний комплект для виконання Warlock включає в себе бампери зі спеціальним матовим покриттям, заводський ліфт довжиною в 2,54 см і відмінні шильдики ексклюзивної версії. Пікап отримав агресивны фальшрадіаторні грати з величезним написом RAM, а його 20-дюймові колісні диски пофарбовані напівглянсовою чорною фарбою. Кузов вантажівки виконаний в монохроматичному стилі – виглядає дуже здорово.

Під капотом новинки буде знаходиться або 3.6-літровий двигун V6, або 5.7-літровий Hemi V8. Версію Warlock можна замовити як з приводом на одну вісь, так і відразу на обидві. В якості трансмісії буде запропонований 8-ступінчастий “автомат”. «Класичний чорнокнижник Ram 1500 є доказом того, що класика ніколи не виходить з моди», – сказав Рейд Бігланд, глава Ram.

«З його зловісним монохромним зовнішнім виглядом, зазначеним нагородами за інтер’єр і відмінною ціною, ця машина напевно знайде позитивний відгук у споживачів».