Ram Trucks оновила лінійку Chassis Cab

Модельний ряд середньотоннажних вантажівок Ram Chassis Cab отримав оновлені силові агрегати і кілька додаткових опцій. Вантажівки представлені трьома версіями: 3500, 4500 і 5500, кожна з яких містить в собі безліч різних модифікацій – від тягачів до вантажних пікапів.

Примітно, що для кожної з них на вибір доступна дво- та чотиримісна кабіна і кілька платформ для перевезення, завдяки яким максимальна вантажопідйомність складе 5,7 тонни, а з причепом даний показник зросте до 20 тонн. Для стартових комплектацій всіх вантажівок під капотом встановлюється 8-циліндровий 6,4-літровий “атмосферник” на 375 або 416 «конячок», а в топовому виконанні автомобілі обладнуються 6,7-літровим дизельним агрегатом з турбонаддувом, що видає 365 к.с. і тисячу вісімдесят п’ять Нм крутного моменту.

Всі силові установки оснастять функцією відключення частини циліндрів, що дозволить істотно знижувати витрата палива при невеликих навантаженнях.

Завдяки використанню в конструкції кузова алюмінієвих елементів, оновлені «ваговози» стали легшими на 70 кілограмів, крім цього лінійка Ram Chassis Cab – єдині вантажівки в своєму сегменті, отримали активний круїз-контроль, ряд електронних помічників і камери огляду на 360 градусів.