Range Rover Velar SVR вийшов на дорожні тести

Один з найстильніших автомобілів сучасності – кросовер Range Rover Velar – готується стати ще більш екстремальним. Версія SVR вийшла на дорожні випробування.

Land Rover має намір розширювати свою лінійку спортивних SVR-моделей, які покликані конкурувати, наприклад, з M-версіями BMW. Найближчим часом має вийти Range Rover Velar SVR, який зараз проходить передсерійні тести.

Фотошпигуни застали закамуфльований кросовер поблизу “Нордшляйфе” і машина відрізняється від уже серійного кросовера більш агресивним зовнішнім виглядом за рахунок нового обважування і новими патрубками вихлопної системи.

Про технічну частину нової модифікації інформації немає взагалі ніякої. Можна розраховувати на те, що під капотом опиниться 5-літровий бензиновий V8 з наддувом, який використовується на деяких версіях Jaguar Land Rover. На Range Rover Sport SVR мотор видає 575 к.с., так що від Velar SVR можна очікувати аналогічної віддачі.

Очевидно, що оснащуватися найпотужніший Velar буде 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач і системою повного приводу, переналаштованою під більшу потужність і більш спортивний характер. Прем’єра Range Rover Velar SVR може відбутися як в листопаді 2018 року в Лос-Анджелесі, так і в січні 2019 року в Детройті.