Renault анонсувала перший електричний кросовер

Компанія Renault опублікувала перший тизер концептуального електричного кросовера, на якому анонсується майбутня серійна модель.

Новий тизер компанії Renault не розкриває багатьох подробиць про майбутню новинку, але він показує, що концепт буде мати стилізовані ліхтарі і глянсову чорну решітку з вертикальними планками. Ми також можемо побачити трикутний золотий акцент і щось на зразок срібного забарвлення.

Renault не особливо багато сказав про концепцію, але серійна модель буде заснована на платформі CMF-EV, яка була розроблена спеціально для електромобілів. Відзначимо, що згідно з раніше поданими звітами, кросовер буде меншим, ніж Captur, а його дебют відбудеться в наступному році. Ходять чутки, що модель отримає запас ходу до 600 км.

За непідтвердженою інформацією концепція буде представлена на заході Renault eWays, на якому підкреслюється «електрична мобільність сьогодні і завтра». Захід пройде з 15 по 26 жовтня і буде охоплювати відразу кілька дебютів, які, по всій видимості, відбудуться 16 і 19 жовтня.

Крім концепту Renault, Dacia презентує серійну версію концепту Spring, який дебютував на початку цього року. Він позиціюється як «доступний для всіх електромобіль» і був заснований на китайській специфікації Renault City K-ZE. Запас ходу даної моделі перевищує 200 км.