Renault Arkana отримав два типи двигунів

Схвалення типу транспортного засобу (ОТТС), розміщене у відкритому доступі, дозволяє судити про модифікації, які до літа будуть запропоновані покупцям паркетника Renault Arkana.

З’ясувалося, що у нової моделі всього по парі: два типи приводу (передній, повний), два двигуни (атмосферний і наддувний), дві механічні коробки передач (на п’ять і шість ступенів), а також два варіатора (старий Jatco JF015E і новий JF016Е).

Найдоступнішою стане «четвірка» 1.6 (85 кВт, 115,6 к.с., 156 Н • м) з п’ятиступінчастою “механікою”. Цей дует добре знайомий по Дастері і Каптюрі, хіба що звичніша віддача в 114 к.с. Для повного приводу використовується шестишвидкісна ручна коробка.

Альтернатива – варіатор, але оскільки тут він старий, версії 4х4 з базовим двигуном і двома педалями не існує. Про шасі ми докладно розповіли. Нагадаємо, задня багатоважілька – прерогатива повнопривідних Аркан, а у інших ззаду балка. Дискові гальма є тільки спереду (на кормі барабанні).

На вершині гами – Arkana з турбомотором 1.3 (150 к.с., 250 Н • м) і новим варіатором. Тут «механіка» не передбачена (можливо, пізніше вона з’явиться), але вибір між переднім і повним приводом є. Початок продажів очікується в травні-червні. Тим часом корейці вже підготували своє прочитання кросовера – концепт Renault Samsung XM3. Тепер слово за китайцями і бразильцями.