Renault Duster перетворили на розкішний кабріолет

Renault Duster, він же Dacia Duster, є одним з найбільш бюджетних кросоверів на ринку. Зазвичай його власникам не до тюнінгу: головне – відвезти розсаду на дачу. Але румунська компанія AutoK9 вирішила зробити щось більше, ніж просто нудний недорогий «паркетник». Так народився кабріолет Summer Duster, або «Літній Дастер».

Як би дивно це не звучало, але найближчим аналогом відкритого Дастера є кабріолет Range Rover Evoque. Автомобілі об’єднують компактні розміри і відсутність даху. Хоча у Евока він все-таки є: складаний верх з електричним приводом ховається за кріслами.

У Dacia Duster зник не тільки верх, а й задні двері. Зате з’явилася елегантна дуга над головами задніх пасажирів. Ймовірно, вона повинна захистити їх при перекиданні, а також збільшити жорсткість кузова.

В обробці інтер’єру широко використовується біла шкіра. Нею обшиті не тільки сидіння, але також передня панель і карти дверей. В автомобілі з’явився вертикальний сенсорний екран, що нагадує інтер’єри Tesla. Підлога зроблена з дерева, так що можна провести аналогію з яхтами.

Про технічної складової не говориться ні слова. Як і про ціну: навряд чи настільки масштабні метаморфози є такими ж бюджетними, як сам Дастер.