Renault Kangoo додали потужності

Коли ви бачите білий Renault Kangoo, який випадково проїжджав по вулицях Лондона, ви, ймовірно, подумаєте, що він збирається доставити будь-який вантаж в найближчий магазинчик. І вже точно ніхто навіть не підозрює, що французький пасажирський / вантажний фургон зміг би проноситься б повз вас зі свистом коліс, залишивши після себе клуби диму на дорозі.

Це так, але тільки не в це раз. Адже під капотом у цього Renault Kangoo встановлений потужний двигун від «зарядженого» хетчбека Megane RS. Хлопці з Youtube-каналу Monky London змогли зняти цей нічим не примітний французький фургончик. Зовні автомобіль ніяк не відрізняється від собі подібних. Господарю цього ТЗ, яке він ласкаво називає Megangoo, довелося використовувати цілих три автомобілі Renault для побудови фургона своєї мрії.

Коробка передач була взята від Renault Clio II Sport, а двигун з турбонаддувом запозичили від потужного хетчбека Megane 225. Kangoo – це пасажирський і вантажний фургон, який був представлений в 1997 році, виробництво якого завершилося в 2007 році, після чого його замінили в другому поколінні. Цей екземпляр моделі являє собою панельний фургон, який спочатку працював на дизельному двигуні.