Renault Logan и Sandero Stepway подорожчали

Розцінки на модернізовані Renault Logan і Sandero компанія оголосила в липні. У жовтні з’явився прайс на оновлені Степвей. Тепер прийшла черга «серії в серії» – седана і хетчбека Stepway City з варіатором.

У настройки варіатора були внесені зміни за участю російських інженерів. Час відгуку на переміщення педалі газу зменшено, особливо в разі повторного натискання після короткого відпускання. А при продавлюванні акселератора більш ніж на третину варіатор починає імітувати перемикання фіксованих ступенів.

Хетчбек Sandero Stepway City набирає сотню з нуля за 11,9 с. Середня витрата палива – 6,7 л / 100 км. Для порівняння, Sandero Stepway з «автоматом» прискорюється за 12 с і витрачає 8,4 л. Седан Logan Stepway City набирає сотню за 12,1 с, а витрата у нього складає 6,7 л / 100 км. У той же час Logan Stepway з «автоматом»: 12 с і 8,3 л. У базову комплектацію Life входять кондиціонер, протитуманки, передні електросклопідйомники, дзеркала з обігрівом і електроприводом, підігрів передніх сидінь, аудіосистема, дві подушки безпеки і електронна система стабілізації.

У комплектації Drive з серйозних речей додаються обігрів лобового скла (на Sandero «в базі», а на Логане – опція), клімат-контроль, задні електросклопідйомники, шкіряна обробка керма, мультимедійна навігаційна система Media NAV 4.0 з семидюймовим сенсорним екраном, USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Android Auto і дистанційний запуск двигуна Renault Start плюс передні бічні подушки безпеки.